Apie mus

Interesting discussion
[ File # csp3194926, License # 1466112 ]
Licensed through http://www.canstockphoto.com in accordance with the End User License Agreement (http://www.canstockphoto.com/legal.php)
(c) Can Stock Photo Inc. / wacker
Portrait of business people discussing a new strategy at a seminar

Esame  inovatyvi, atsakinga, dirbanti Jums ir Jūsų verslui  teisininkų komanda. Specializuojamės nekilnojamo turto teisės, žemės teisės, prekybos teisės, statybos teisės, kelių transporto teisės,  darbo teisės, sutarčių teisės ir kitose verslo teisės srityse. Sprendžiame ikiteisminius ir teisminius ginčus. Atstovaujame klientų interesus derybose, bankroto procese, viešuosiuose pirkimuose. Dirbdami partnerystės pagrindu su advokatų kontoromis visose Europos šalyse, Rusijoje, Baltarusijoje turime galimybę suteikti operatyvią ir rezultatyvią teisinę pagalbą už Lietuvos ribų. Teikiame paslaugas Lietuvos ir užsienio įmonėms, taip pat Lietuvos ir užsienio piliečiams.

MŪSŲ IŠSKIRTINUMAS ir VERTYBĖS

Kliento poreikių vertinimas

Spręsdami klientų teisinius verslo klausimus, vertiname individualumą, atsižvelgiame į kiekvieno išskirtinius interesus.

Operatyvumas

Vykdydami Jūsų pavedimus, bendradarbiaujame su advokatais, antstoliais, notarais, turto vertintojais, bankroto administratoriais, vertėjais, kitų sričių specialistais, kas padeda sutaupyti Jūsų laiką bei išvengti papildomų išlaidų. Jums nereikės papildomai samdyti kitų sričių konsultantų – mūsų komanda greitai ir už protingą kainą išspręs Jums rūpimus teisinius klausimus.

Prisitaikymas prie pokyčių

Esame dinamiška, dirbanti šiuolaikiškų žmonių ritmu komanda, todėl vertiname tobulėjančias technologijas ir keičiame įprastą teisės praktiką.

Tiksli komunikacija

Mes kalbame lietuvių, anglų, rusų, vokiečių kalbomis. Paslaugas teikiame verslo bei žmogiškųjų vertybių kalba.